KONST / Litografier / Färglitografi 14688305
nr 1468 8305
Marko Mäetamm
(f. 1965), Estland
Signerad, numrerad 2/12, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Marko Mäetamm, estninsk konstnär född 1965.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:16:07
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr